Küsimused salvi kohta

Tulemused ja nende ilmnemine on alati individuaalsed. Nad sõltuvad kahjustuse iseloomust, raskusastmest ja haige organismi reaktiivsusest. Kergematel juhtudel võib vaevus leevenduda või kaduda juba mõne päeva või nädalaga, raskematel juhtudel võib olla näidustatud kordusravikuuride tegemine.

Ükski salv ei pruugi olla ohutu, kui teda valesti kasutatakse. Salv Colocynth on ette nähtud ainult välispidiseks kasutamiseks, ja iga teine kasutusviis võib kutsuda esile komplikatsioone. Probleeme võib esineda, kui kasutajal on allergia mõne salvi koostisosa suhtes. Seega on enne ravi alustamist näidustatud testi tegemine: määrige 3–4 ruutsentimeetri suurusele alale nahal käe seljal või küünarvarre sisepinnal õhuke kord salvi ja jälgige 2–4 tunni jooksul, kas selles piirkonnas, kuhu salvi määrisite, tekib nahal muutusi või ei. Sügelus, punetus või lööbe teke viitavad sellele, et Teil on allergia salvi mõne komponendi suhtes ja Teile see salv ei sobi.

Salvis ei ole kasutatud säilitusaineid. Salv Colocynth on looduslikest õlidest ja ekstraktidest.

Esiteks peab ütlema, et ühe protseduuri tegemiseks kulub salvi väga vähe. Salvi pole mõtet raisata ja seda peale määrida paksu kihina – see ei anna mingit efekti. Kui määrite salvi 1–2 korda päevas õhukese kihina nahale, jätkub seda mitmeks ravi-kuuriks. Lõppkokkuvõttes tuleb Egiptuse salvi Colocynth kasutamine väga odav ja tõhus.

Spordisalvina on soovitatav salvi Colocynth kasutada järgmistel juhtud: ületreenitus, venitus, põrutus, väänded, nikastused ja kergemad muljumised. Salvi võib määrida probleemsetele kehaosadele nagu selg, kael ja muud liigesed ning pehmed koed. Salv Colocynth avaldab soodsat mõju järgmistele protsessidele: liigesevalud, kõõluste, sidemete, pindmiste veenide ja lihaste põletikulised protsessid, traumad, põrutused ning hematoomid. Samuti võib seda kasutada massaažiprotseduuri lõpul probleemse kehaosa sissemäärimiseks.

Ärge määrige salvi Colocynth kahjustatud nahapinnale, lahtistele haavadele ega limaskestadele! Pärast kasutamist pese korralikult käsi. Vältige salvi sattumist ninna, suhu ja silma.

Peske seebi ja veega ning loputage ohtralt veega.

Krooniliste haiguste puhul on näidustatud salvi kasutamine valu, lihaspingete ja ainevahetuse soodustamise eesmärgil.

Salvi kasutamine osutub palju efektiivsemaks traumade, haiguste/vaevuste varasemas järgus, mitte siis, kui vaevustest tingituna on juba kujunenud välja orgaanilised muutused.

Salv koosneb 17 taimeõlist ja ekstraktist. Konservante ei ole kasutatud. Täpsem koostis on kodulehe menüüs KOOSTIS all, INFOMATERJALID-es toote ohutuskaardil ja pakendi infolehel.

Salv Colocynth on välispidiseks kasutamiseks. Hõõruge salvi kergelt masseerides ringjate liigutustega vahetult pestud ja kergelt niiskeks jäetud probleemsetele kohtadele, kuni see on täielikult imendunud. Tehke seda kaks korda päevas. Colocynth salvi tuleks kasutada järjest vähemalt 2–3 nädalat. Toime ilmneb kergematel juhtudel 2–3 tundi pärast määrimist, raskematel juhtudel aga ravikuuri teisel poolel.

Enne salvi kasutamise alustamist on näidustatud testi tegemine: määrige 3–4 ruutsentimeetri suurusele alale nahal käe seljal või küünarvarre sisepinnal õhuke kord salvi ja jälgige 2–4 tunni jooksul, kas selles piirkonnas, kuhu salvi määrisite, tekib nahal muutusi või ei. Sügelus, punetus või lööbe teke viitavad sellele, et Teil on allergia salvi mõne komponendi suhtes ja Teile salv ei sobi.

Raseduse ja rinnaga toitmise ajal ei sobi salvi Colocynth kasutada neil, kellel esineb allergia salvi ühe või teise komponendi suhtes, samuti ei tohiks seda kasutada kestvalt (järjest mitu ravikuuri). Salvi tuleks kasutada vaevuste leevendamiseks ühe 2–3 nädalat kestva ravikuuri ulatuses.

Colocynth salvi on purgis 20 grammi, 32 milliliitrit.

Küsimused saatmise ja tagastamise kohta

Kui te soovite tellimusest loobuda, saatke meil info@handal.net ja lisage sinna kõik andmed tellimuse kohta. Kui tellimus on välja saadetud siis pole võimalik tellimust katkestada vaid Teil tuleb kaup postkontoris vastu võtta ja seejärel meile tagasi saata.

Meie saadame salvi Eesti Posti kaudu liht või tähitud maksikirjana. Saatmise hind sõltub kauba kogusest, riigi asukohast ja maksikirja liigist. Saatmiskulude hinnakirja vaadake kodulehe esilehe menüüs SAATMINE alt.

Handal Trade OÜ saadab salvi kõikidesse riikidesse. Praeguseks oleme salvi saatnud 26 erinevasse riiki ja kõik saadetised on tellijad kätte saanud. Kõige rohkem tellimusi on Saksamaalt, Itaaliast, Hollandist ja Venemaalt.

Meie paneme Teile kauba teele peale makse laekumist Handal Trade arveldusarvele. Eestis jõuab kaup tellijani 3-6 päeva jooksul. Tellitud kaup peaks teieni jõudma Euroopa Liidu maades vähemalt 14 päeva jooksul ja mujal maailmas 30 päeva jooksul.

Kui Teie pole ettenähtud aja jooksul pakki kätte saanud , teavitage meid meilile info@handal.net või helistage telefonile +372 58192563 Kindlasti teatage ettemaksuarve number.
Seejärel tegeleme saadetise kadumise põhjustega. Kui Teie poolt antud aadress on vale või poolik ja seetõttu on toimunud saadetise kadumine, riknemine või hilinemine,ei saa me raha tagastada. Põhjuste selgumisel ja vajadusel ning vastastikkusel kokkuleppel lähetame Teile uue kauba või tagastame tasutud tellimuse eest raha Teie arveldusarvele.

Küsimused maksevõimaluste kohta

Kuidas saab tasuda salvi tellimuse eest ? Salvi eest saab tasuda pangaülekandega, peale tellimuse vormistamist saadetakse Teie e-posti tellimuse teatis ja seal on kõik vajalikud andmed ülekande tegemiseks internetipanga kaudu. Krediitkaardiga saate kauba eest tasuda Handali e-poes kohe peale tellimuse vormistamist.